Półki umieszczanie Telewizja kryty według Feng Shui

Każdy człowiek rodzi przynosi różne przeznaczenie. To znacznie wpływa na rozmieszczenie i zorganizować meble w domu, zwłaszcza w salonie. Element meble, które nie mogą być ignorowane jest stojak telewizji.
Te proste zasady, ale bardzo przydatna
W ofercie telewizyjnej są potrzeby w każdej rodzinie, zdecydować się na telewizyjną i pokój dzienny, gdzie rack telewizor nie jest niechlujny. Ponieważ zgodnie z feng shui, lokowanie półka telewizja wpływa na zdrowie i majątek właściciela.
Według feng shui, czy niesłuszna stojak telewizja będzie mieć duży wpływ na zdrowie i stosunków małżeńskich. Według feng shui, stojak telewizja umieścić w azymutu naprzeciwko azymut dobrych ludzi ogląda, więc widzowie dostać dobrą energię otrzymał od azymutu siedzenie przynosi. Konkretnie, pięć elementów, widz jest półka na morze i telewizor w południe, ponieważ lokalizacja następnie obserwowanie ludzi jest na północ, istnieje pięć elementów Rybołówstwa. Innymi słowy, ludzie powinni telewizor półka Hydro par w dowolnym położeniu, że siedzenie badanym północ. Podobnie par Pociąg do oglądania telewizji w południe, par Jupiter powinien siedzieć na wschodzie i południowym wschodzie, Par Kim powinien siedzieć na zachodzie i północnym zachodzie, ludzie przeznaczeni Turcja powinna siedzieć w południowo-zachodniej i północno-wschodniej , Feng shui idealne miejsce dla wszystkich, aby siedzieć oglądanie telewizji jest stanowisko, że par pięć elementów brakuje. Według feng shui, Telewizyjnej Marsa, jeśli klauzula brakuje gwiazdkę mogą oglądać telewizję w sypialni, a wręcz przeciwnie, nie rób tego, bo to poprawia wzór, będą miały wpływ na sytuację, szczególnie dla kobiet. Jednak to nie powinno być zbyt zmartwiony jeśli to nie jest zbyt głośno telewizor z płaskim ekranem, ultra-cienkie, ponieważ Mars zostanie zmniejszona. Więc telewizja książka półka musi dokładnie rozważyć.

Wybierz stojak telewizyjny prawidłowo zgodnie z zasadami Feng Shui
Jeśli masz zamiar kupić meble TV przydatności Inhome doradzi i polecam jak kupić dopasowanie Feng Shui domu. Należy wybrać szafkę TV z miejsca nadające się do telewizji nie powinno być zbyt szeroko poza obecne przedziały rack telewizji często tworzą dekoracyjną przestrzeń, zaoszczędzić dużo powierzchni wewnątrz budynku. Ponadto, przy określaniu kierunku do telewizora półki należy wziąć pod uwagę obszar przestrzeni, aby wybrać odpowiednie półki rozmiar nie powinien być tak szeroki, że półki do wyboru, ale nie prawo feng shui. Inhome będą oparte na potrzebach każdego klienta zaprojektować produkty jak najlepiej dla każdego domu ze wszystkich wzorów i kolorów.
Telewizor tuż feng shui półki nie tylko czuje do oglądania, ale także przyniósł witalność do domu. Właściciele domów będzie szczęście, korzystna we wszystkich aspektach życia. Niech wnętrze Inhome Ci życie pełne radości i szczęścia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *